This is jt's Typepad Profile.
Join Typepad and start following jt's activity
Join Now!
Already a member? Sign In
jt
Recent Activity
Właśnie do tej pory tak robiłem, ale jak sam widzisz to "dłubanina" i przy każdej zmianie trzeba znowu dłubać. Dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam
Szkoda, że tego wcześniej nie wiedziałem :( Kombinuję i niepotrzebnie się męczę bo efektu taki jaki bym chciał i tak tym sposobem nie uzyskam. czy możesz podpowiedzieć jak sobie poradzić z łukami o małej średnicy? - Jestem w tej chwili na początku Twoich prezentacji (nota bene świetna robota, bardzo przydatna - dziękuję)
Ha, no właśnie. Oczywiście próbowałem tego - Uzyskuję, jak zauważyłeś lepsze dopasowanie, ale nie idealne - czyżby nie było takiej możliwości, żeby dopasowanie pokrywało się dokładnie z krzywą szyku?
Witam, próbowałem różnych rozwiązań. Najpierw opierałem się o punkty charakterystyczne krzywej, po której tworzony jest szyk, ale niestety nieskutecznie. Później kombinowałem z różnymi dodatkowymi punktami, ale z takim samym efektem. Poniżej link do pliku, na którym pracuję. Czy rzuciłbyś swym łaskawym okiem i wskazać ewentualny błąd? https://www.dropbox.com/s/osx0o3xgk3sv1vc/tor.ipt?dl=0
witam, jestem początkującym użytkownikiem ale próbuję pobawić się tym łańcuchem, ale pojawia mi się problem z szykiem. Otóż szyk, który Tobie układa się po krzywej (w prezentacji 4:40 min) u mnie się rozjeżdża tzn. jeden z elementów wyciągnięcia "idzie" po krzywej natomiast drugi zazwyczaj pokrywa się tylko z krzywą na jej prostych odcinkach (choć nie na całości) - na łukach całkowicie się rozjeżdża. Gdzie tkwi problem?
jt is now following The Typepad Team
Apr 19, 2016