This is Adam Sochań's Typepad Profile.
Join Typepad and start following Adam Sochań's activity
Join Now!
Already a member? Sign In
Adam Sochań
Recent Activity
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie automatycznego wstawiania widoków, przeszukałem fora i niestety nie znalazłem pomocy... Potrzebowałbym automatycznie wstawić widok zespołu w ROZSTRZELENIU i chciałbym użyć jednego z zapisanych "widoków ujęć"/"snapshot views", ale nie potrafię go wywołać w komendzie. Korzystam z komendy "AddBaseView", próbowałem z różnymi wartościami dla "ViewOrientationTypeEnum", dopisywałem nazwę tego widoku w komendzie po podaniu stylu, ale nic nie pomaga, nie wiem czy do tego typu widoków jest osobna komenda której nie potrafię odnaleźć?
Ja też się zmagałem z tym problemem, ale rozwiązałem go inaczej. Wystarczy żeby szkice z których chcemy pogrubiać materiał były odsunięte od krawędzi gięcia o np. 0,0001 mm jest to tak mała wartość że na rysunku nie będzie uwzględniana, a można wtedy bez problemów tworzyć rozwinięcie elementu.
Niestety mam starszą wersję :/
Czy byłaby szansa na wrzucenie samego kodu do tej części programu? Bo momentami na filmiku linijki nie mieszczą się w okienku i niektóre komendy są ucięte, a byłyby mi pomocne, pozdrawiam!
Adam Sochań is now following The Typepad Team
Mar 24, 2020